için mesaj listesi üyelik yapılandırması

kullanıcısının üyelik durumu, şifresi ve mesaj listesi için seçenekleri.

üyelik bilgilerinizin değişimi
Mesaj listesine üye olduğunuz e-posta adresini, aşağıdaki alanlara yeni bir adres girerek değiştirebilirsiniz. Yeni adrese bir onay mesajı gidecek ve değişiklik, onaylanmadan işleme konulmayacaktır.

Onay süreleri yaklaşık içinde biter.

İsteğe bağlı olarak gerçek adınızı da burada ayarlayabilir veya değiştirebilirsiniz (örneğin John Smith).

Üyelik değişikliklerinin üzerinde üye olduğunuz tüm listelerde geçerli olmasını istiyorsanız, Global olarak değiştir onay kutusunu işaretleyin.

Yeni adres:
Onay için tekrar girin:
İsminiz (isteğe bağlı):

Global olarak değiştir

Listesinden Çıkış Diğer üyelikleriniz
Onay kutusunu işaretleyip bu düğmeye tıklayarak, bu listedeki üyeliğinizi bitirebilirsiniz. Uyarı: Bu eylem anında gerçekleşecektir!

üzerinde üyesi olduğunuz tüm diğer mesaj listelerinin bir listesini görebilirsiniz. Bunu, aynı üyelik seçeneklerini diğer listelerde de yapmak istiyorsanız kullanın.

Your Password

Şifrenizi mi Unuttunuz?

Üyelik adresinize şifrenizin yollanmasını istiyorsanız bu düğmeye tıklayın.

Şifre Değişimi

Yeni şifre:
Onay için tekrar yeni şifre:

Global olarak değiştir.

Üyelik Seçenekleriniz

Şu andaki değerleriniz seçili olanlardır.

Bazı seçeneklerde bir Global olarak ayarla onay kutusu olduğuna dikkat edin. Bu kutuyu işaretlemek üzerindeki tüm mesaj listesi üyeliklerinizde o seçeneğin değiştirilmesine neden olur. Yukarıda Diğer üyeliklerimi listele düğmesine tıklayarak üye olduğunuz diğer mesaj listelerini görebilirsiniz.

Mesaj gönderimi

Bu seçeneği Etkin seçerek bu mesaj listesine gönderilen mesajların size iletilmesini sağlayabilirsiniz. Devre Dışı seçeneğini seçerseniz, listeye hala üye olursunuz, fakat size listeden bir süreliğine mesaj gelmesini durdurabilirsiniz (örneğin tatile çıktığınızda). Eğer mesaj gönderimini devre dışı bırakırsanız geri geldiğinizde tekrar etkinleştirmeyi unutmayın; kendisi otomatik olarak etkinleşmeyecektir.

Etkin
Devre dışı

Global olarak ayarla

Toplu Mesaj Modunu Ayarla

Toplu mesaj modunu açarsanız mesajları gönderildikleri anda tek tek almak yerine toplu şekilde (genellikle günde bir kez, fakat olasılıkla yoğun listelerde birden çok) alırsınız. Toplu mesaj modu açık konumundan kapalı konumuna getirilirse son bir toplu mesaj alabilirsiniz.

Açık
Kapalı
MIME veya Düz Yazı Toplu Mesaj Alımı

E-posta okuyucunuz MIME toplu mesajları desteklemiyor olabilir. Genelde MIME toplu mesajlar tercih edilir ama bunları okurken sorun yaşıyorsanız düz yazı toplu mesajları seçin.

MIME
Düz Yazı

Global olarak ayarla

Mesaja kendi gönderdiğiniz mesajları istiyor musunuz?

Genellikle listeye gönderdiğiniz tüm mesajların bir kopyasını alırsınız. Eğer bu kopyayı almak istemiyorsanız, bu seçeneği Hayır olarak ayarlayın.

Hayır
Evet
Listeye mesaj gönderdiğinizde bilgi mesajı almak istiyor musunuz?

Hayır
Evet
Bu liste için şifre hatırlatıcı e-posta almak istiyor musunuz?

Ayda bir, bu sunucuda üye olduğunuz tüm listeler için şifre hatırlatıcı içeren bir e-posta alırsınız. Bunu, bu liste için, Hayır seçeneğini seçerek kapatabilirsiniz. Üye olduğunuz tüm listeler için şifre hatırlatıcıları kapatırsanız size hiçbir hatırlatıcı e-posta gönderilmeyecektir.

Hayır
Evet

Global olarak ayarla

Üye listesinde kendinizi gizlemek istiyor musunuz?

Birisi liste üyelerini görüntülediğinde e-posta adresiniz normalde görünür (spam toplayıcıları engellemek için değiştirilmiş bir şekilde). Eğer üyelik adresinizin bu listede hiç görünmesini istemiyorsanız, bu seçenek için Evet seçin.

Hayır
Evet
Hangi dili tercih edersiniz?

Hangi konu kategorilerine üye olmak istersiniz?

Bir veya birden fazla konu seçerek mesaj listesindeki trafiği filtreleyebilirsiniz, böylece mesajların sadece bir kısmını alırsınız. Eğer bir mesaj seçtiğiniz konulardan bir ile eşleşirse, o mesajı alırsınız, aksi halde almazsınız.

Eğer bir mesaj hiçbir konuyla eşleşmiyorsa, Gönderim kuralı aşağıdaki seçeneğe uyacaktır. Eğer herhangi bir konu seçmezseniz, mesaj listesine gönderilen tüm mesajları alırsınız.

Hiçbir konu filtresine uymayan mesajları almak istiyor musunuz?

Bu seçenek yukarıda en az bir konuya üye olduysanız etkilidir. Hiçbir konu filtresine uymayan mesajlar için varsayılan gönderim kuralını tanımlar. Burada Hayır seçeneğini seçmek, eğer bir mesaj konu filtreleri ile eşleşmiyorsa, o mesajı almayacağınızı gösterir, Evet seçmek, filtrelerle eşleşmeyen mesajların da size geleceğini gösterir.

Eğer yukarıda herhangi bir konu seçmediyseniz, mesaj listesine atılan tüm mesajları alırsınız.

Hayır
Evet
Mesajların kopyaları engellensin mi?

Bir liste mesajının Alıcı: veya Cc: başlıklarında açık olarak adresiniz varsa, mesaj listesinden mesajın başka bir kopyasını almamayı tercih edebilirsiniz. Mesaj listesinden gelecek kopyaları engellemek için Evet, kopyaları almak için Hayır seçin.

Listede üyeye kişiselleştirilmiş mesajlar etkinse ve kopyaları almayı tercih ederseniz, her kopya bir X-Mailman-Copy: yes başlığı içerecektir.

Hayır
Evet

Global olarak ayarla