Yönetimsel istekler, iki yoldan biriyle görüntülenir, bir özet sayfasında ve bir ayrıntılar sayfasında. Özet sayfası, üyelik ve üyelikten çıkma istekleri ile onayınız için bekletilen mesajları gönderici e-posta adresine göre gruplanmış şekilde görüntüler. Ayrıntılar sayfası, tüm başlıklar ve mesaj gövdesinden bir alıntı da içeren, bekletilen her mesajla ilgili daha ayrıntılı bir görünüm içerir.

Tüm sayfalarda, aşağıdaki eylemler kullanılabilir:

Bekletilen mesajlar için, Sakla seçeneğini seçerek mesajın bir kopyasını site yöneticisi için kaydedebilirsiniz. Bu, gözardı etmek, fakat sonraki bir zamanda araştırma için kaydını tutmak istediğiniz kötü amaçlı mesajlar için kullanışlıdır.

Mesajı listede olmayan başka birisine iletmek için İlet seçeneğini seçin ve iletim adresini yazın. Bekletilen bir mesajı listeye gönderilmeden önce düzenlemek isterseniz, önce mesajı kendinize (liste sahiplerine değil) iletip özgün mesajı gözardı etmelisiniz. Daha sonra mesaj size geldiğinde düzenlemelerinizi yapın ve bir Approved: başlığına liste şifresini yazarak mesajı tekrar listeye gönderin. Bu durumda, tekrar gönderdiğiniz mesaja, yazıyı düzenlediğinizi açıklayan bir not eklemeniz uygun olacaktır.

Gönderici, moderatör onaylı bir liste üyesiyse isteğe bağlı olarak o kişinin moderatör onay ayarını da silebilirsiniz. Bu, yeni üyeleri bir deneme süresine koyduğunuzda ve artık bu üyeye onay gerektirmeden listeye mesaj gönderebilmesi için güvenilebileceğine karar verdiğinizde kullanışlıdır.

Gönderici bir liste üyesi değilse, e-posta adresini bir gönderici filtresine ekleyebilirsiniz. Gönderici filtreleri, gönderici filtreleri gizlilik sayfasında tanımlanır ve otomatik onayla (Onaylanacaklar), otomatik reddet (Reddedilecekler), otomatik beklet (Bekletilecekler) veya otomatik gözardı et (Gözardı edilecekler) olabilir. Bu seçenek, e-posta adresi halen bir gönderici filtresine kayıtlıysa görülmez.

İşiniz bittiğinde, sayfanın en altındaki Tüm Veriyi Gönder düğmesine tıklayın. Bu düğme, bir karar verdiğiniz tüm yönetimsel isteklerle ilgili seçilen eylemleri gönderir.

Özet sayfasına geri dön.